Logo
Kayseri Melikgazi Şube


Anbar Mah. Osman Kavuncu Bulv. No: 550, Melikgazi, Kayseri

Kayseri Melikgazi'de bulunan D Expert şubesi, Kayseri ve çevre illerindeki kaliteli ve güvenilir oto ekspertiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir. Uzman ve tecrübeli kadromuz, aracınızın detaylı oto ekspertiz raporunu hazırlarken, herhangi bir değer kaybına yol açmadan aracınızı teslim etmektedir.

Melikgazi şubemizde, 'DYNO Ekspertiz', 'Full Ekspertiz', 'Full Plus Ekspertiz' ve ek hizmetler içeren 'Airbag Kontrol Paketi' gibi çeşitli ekspertiz paketleri mevcuttur. Bu paketlerle, ikinci el aracınızın mevcut durumunu kapsamlı ve net bir şekilde analiz edebilirsiniz. Bu hizmetler, araç alım veya satım sürecinde karşılaşabileceğiniz kötü sürprizleri önlemenize yardımcı olur ve aracınızın değerlemesini daha doğru yapmanızı sağlar.

Ayrıca, Melikgazi şubemizde sunulan D Expert Garanti ile, aracınızın ekspertiz sonrası oluşabilecek arızalara karşı kasko bedeli kadar koruma sağlayabilirsiniz. Bu ürün, aracınızı kapsam süresi boyunca D Expert güvencesi altında tutar, böylece ek bir güven ve huzur hissi yaşatır.

İkinci el otomobillerde karşılaşılan kilometre düşürme, araç durumunun alıcıyla net olarak paylaşılmaması, tramer bilgilerinin araç ile uyuşmaması gibi sorunların doğru ve güvenilir şekilde tespit edilmesi için Kayseri Melikgazi şubemizi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun paketleri sunmak üzere, internet sitemiz üzerinden randevunuzu oluşturabilir ve şubemize gelerek kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED