Logo
Adana Şakirpaşa Şube
Şakirpaşa Mah. Turhan Cemal Beriker Bulv. No: 205/A, Seyhan, Adana

Araç alım-satım işlemlerinde karar vermeden önce, size en yakın ekspertiz hizmeti için D Expert Adana Şakirpaşa şubemizi ziyaret edebilirsiniz. İkinci el araç alırken ya da satarken karşılaşabileceğiniz riskleri en aza indirmek adına, alanında uzman ekibimizle detaylı ve güvenilir oto ekspertiz raporlarınızı sizlere en uygun oto ekspertiz paketleri dahilinde sunuyoruz.

D Expert Adana Şakirpaşa şubemizde, ikinci el oto ekspertiz sürecinde kullanılan son teknoloji cihazlarla, aracınızın durumunu en ince detayına kadar inceliyoruz. Bu süreçte, aracınızın motor performansından fren sistemine, kaporta durumundan iç donanımına kadar her ayrıntı titizlikle değerlendiriyoruz. Sizlere sunulan oto ekspertiz raporu ile aracınızın değerini belirleyecek detayları ve olası sorunlarını net bir şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca, D Expert olarak özel olarak geliştirdiğimiz ve Türkiye'deki ikinci el araçlar için benzersiz olan ekspertiz sonrası koruma ürünümüzle, aracınızın kasko değeri kadar bir güvence altına alınmasını sağlıyoruz. Bu sayede, ikinci el aracınızı satın aldıktan sonra olası arızalara karşı D Expert güvencesi altında olacaksınız.

D Expert Adana Şakirpaşa şubesi olarak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahip olan şubemiz, sizlere hem kaliteli hem de uygun oto ekspertiz fiyatları ile hizmet vermektedir. İster satın almayı düşündüğünüz ikinci el aracınız için oto ekspertiz yaptırmak isteyin, ister aracınızı satarken değerini doğru bir şekilde belirlemek için; Adana'daki D Expert Şakirpaşa şubemiz, her zaman yanınızda.

Aracınızın gerçek durumunu ve değerini öğrenmek, güvenilir bir ikinci el oto ekspertiz hizmeti almak için, Adana'nın merkezine kolay ulaşım sağlayan Şakirpaşa şubemize uğramanız yeterli. D Expert olarak, araç alım-satım süreçlerinizde en doğru kararı vermenize yardımcı olmak için buradayız

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED