Logo
Full Plus Ekspertiz

5500₺

3850₺

package

D Expert'in Full Plus Ekspertiz paketi kapsamında deneyimli ve uzman teknisyenleri, araçlarınızı en ince ayrıntısına kadar kontrol ederek sizlere detaylı oto ekspertiz raporunu sunmaktadır.

Bu kapsamlı paketimiz, detaylı oto ekspertiz raporu sunarak, aracınızın durumu hakkında bağımsız ve güvenilir bilgileri size sunar. Full Plus Ekspertiz Paketi, aracınızın mekanik ve teknik durumunu, DYNO Testi ile ek bir değerlendirme katmanı ekleyerek analiz eder. Bu test, son teknoloji bir ölçüm cihazı olan Bapro Eddy Current 4*4 Dinamometre cihazı kullanılarak gerçekleştirilir ve alacağınız aracın motor gücü hakkında net bilgiyi oto ekspertiz raporu ile almanızı sağlar.

Ayrıca, bu paket kapsamında Tramer sorgulaması ile aracınızın geçmişteki kazaları ve bu kazalarda yapılan değişiklikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. D Expert'in TSE onaylı ve Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ile donatılmış şubelerinden, size en yakın oto ekspertiz şubemizi seçerek, ikinci el oto alım satım işlemlerinde oto ekspertiz kontrol sürecini güvenle tamamlayabilirsiniz.

Oto ekspertiz paket fiyatları ve daha fazla bilgi için tüm oto ekspertiz paketlerimizi keşfedebilir, size en yakın şubemizden randevu alabilirsiniz.

PAKET İÇERİĞİ
Boya-Kaporta Kontrolü
arrow
  • Değişmiş ve boyanmış kaporta parça kontrolü.
Alt Aksam Kontrolü (Lift Üzerinde)
arrow
Süspansiyon Test
arrow
İç Aksam Kontrolü
arrow
OBD Diagnoz Test
arrow
Akü Test
arrow
Fren Testi
arrow
Lastik/Jant Kontrolleri
arrow
Yanal Kayma Test
arrow
Tramer Sorgulama
arrow
DYNO Test
arrow
TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ DİĞER PAKETLER

Full Ekspertiz

Dyno Ekspertiz 4X4

Ekstra Paketlerimiz

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED