Logo
Temel Ekspertiz

2500₺

1750₺

package

D Expert'in Temel Ekspertiz paketi, ikinci el araç alım satım süreçlerinde ihtiyaç duyulan temel kontrol ve değerlendirmeleri sunar. Bu paket, bütçe dostu bir seçenek olup, aracınızın genel durumuna dair hızlı ve güvenilir bir bakış sağlar.

Temel Ekspertiz paketi, almak istediğiniz aracın boya ve kaporta kontrolünü sağlamaktadır. Bu kontrol sürecinde; ikinci el aracın tüm boya kontrolü yapılmakta, herhangi bir değişen veya boyanmış parçası olup olmadığına bakılmaktadır. Ayrıca bu kontrol sürecinde kaporta detaylı olarak incelenmekte ve herhangi bir kaza sebebiyle oluşmuş değişim var ise oto ekspertiz raporunda size bildirilmektedir. Temel Ekspertiz, almak istediğiniz ikinci el aracın boya durumu hakkında net bilgiler sunarak, ikinci el araç alım satım işlemlerinde karar verme sürecinizi kolaylaştırır.

D Expert, TSE onaylı ve Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine sahip size en yakın oto ekspertiz şubeleriyle, detaylı oto ekspertiz raporlama hizmetini sunmaktadır. Temel Ekspertiz paketiyle, aracınızın durumu hakkında temel ve güvenilir bilgi almanızı sağlayarak, ikinci el oto alım satım işlemlerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

PAKET İÇERİĞİ
Boya-Kaporta Kontrolü
arrow
  • Değişmiş ve boyanmış kaporta parça kontrolü.
TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ DİĞER PAKETLER

Full Ekspertiz

Full Plus Ekspertiz