Logo
Antalya Kepez Şube


Altınova Sinan Mah. Serik Cad. No: 103, Kepez, Antalya

Antalya'nın Kepez bölgesinde yer alan D Expert oto ekspertiz şubesi, ikinci el oto ekspertiz hizmetleriyle siz değerli müşterilerine en yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Şubemiz, Antalya havaalanına yakın bir konumda yer alarak, hem şehir içinden hem de şehir dışından gelen müşterilerimize kolay erişim imkanı sağlıyor. D Expert Antalya Kepez şubemiz, modern teknolojiye sahip altyapısıyla aracınızın en hassas ölçümlerini gerçekleştirerek, detaylı ve güvenilir oto ekspertiz raporları sunuyor.

Antalya Kepez'deki D Expert şubemizde, aracınızın durumunu en net şekilde anlamanıza olanak tanıyan oto ekspertiz işlemleri gerçekleştirilir. Nezih bir ortamda, alanında uzman ve güler yüzlü personelimizle birlikte, aracınızın detaylı incelemesini sağlıyoruz. Bu süreçte, aracınızın motorundan fren sistemine, kaportasından iç donanımına kadar tüm detaylar titizlikle değerlendirilir.

D Expert olarak, Antalya Kepez şubemizde de sunulan, Türkiye’de benzersiz olan oto ekspertiz sonrası ürünümüzle, ikinci el aracınızı kasko bedeli kadar koruma altına alma imkanı sunuyoruz. Bu ürün, kapsam süresi boyunca olası arızalara karşı aracınızı D Expert kalitesiyle korur, böylece ikinci el aracınız için ek bir güvenlik katmanı oluşturarak, değerini korumanıza yardımcı olur.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli olan D Expert Antalya Kepez şubemiz, kaliteli ve ulaşılabilir oto ekspertiz hizmetleriyle sizleri ağırlamak için bekliyor. İkinci el araç alım-satım kararlarınızda doğru ve güvenilir bilgiler almak için, Kepez şubemize uğrayabilir veya internet sitemiz üzerinden kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz. Antalya'dan yapacağınız araç alım-satım süreçlerinizde en doğru kararı vermenize yardımcı olmak için buradayız.

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED