Logo
Balıkesir Altıeylül Şube


Çayırhisar Mah. Yeni İzmir Cad. No: 141/B, Altıeylül, Balıkesir

Balıkesir'in Altıeylül bölgesinde hizmet veren D Expert şubesi, ikinci el oto ekspertiz konusunda bölgenin öncü isimlerinden biri olarak siz değerli müşterilerine kapılarını açmıştır. Şubemiz, son teknoloji ölçüm cihazları ve hassas raporlama sistemleri ile aracınızın durumunu en ince detayına kadar analiz ederek, net ve güvenilir oto ekspertiz raporunu sizlere sunmaktadır.

Balıkesir Altıeylül şubemizde gerçekleştirilen oto ekspertiz işlemleriyle, ikinci el araç alım ve satım kararlarınızda daha bilinçli seçimler yapabilirsiniz. Şubemizde sunulan kapsamlı ekspertiz hizmetinde yer alan oto ekspertiz paketlerimiz, aracınızın motorundan fren sistemine, kaportasından iç donanımına kadar tüm ayrıntıları kapsar. Kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzlü personelimizle, araç alım-satım sürecinizde sizlere detaylı bilgiyi bağımsız bir şekilde sunmaktayız.

D Expert Balıkesir Altıeylül şubesi, müşterilerine üst düzey hizmet sunmak için tecrübeli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Teknolojik cihazlar ve yetkin ellerle gerçekleştirilen ekspertiz süreçlerimizle, aracınızın durumunu doğru bir şekilde belirleyerek, her bütçeye uygun ekspertiz paketleri sunuyoruz.

Ayrıca, D Expert'in sunduğu D Expert Garanti ürünüyle, detaylı bir ikinci el kasko kapsamına sahip olabilirsiniz. Bu ürün, kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalara karşı D Expert güvencesi altında bir koruma sağlar. Bu sayede, ikinci el aracınız için ek bir güvenlik ve rahatlık elde edersiniz.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli olan D Expert Balıkesir Altıeylül şubemiz, kaliteli ve ulaşılabilir oto ekspertiz süreçleriyle siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Aracınızın gerçek durumunu ve değerini öğrenmek, güvenilir bir ekspertiz hizmeti almak için, şubemizi ziyaret edebilir veya internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balıkesir'in bu merkezi noktasında, araç alım-satım işlemlerinizi güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED