Logo
Bursa Nilüfer Şube


Yüzüncüyıl Mah. İzmir Yolu Cad. Galeri Ofis Sitesi A Blok No: 434/A, Nilüfer, Bursa

Bursa'nın kalbinde yer alan D Expert Nilüfer şubesi, ikinci el oto ekspertiz hizmetlerinde sizlere öncü ve kaliteli bir deneyim sunmayı hedefliyor. Nilüfer bölgesindeki merkezi konumuyla, tüm araç segmentlerine, SUV'dan binek araçlara kadar geniş bir yelpazede ekspertiz hizmetleri sunan şubemiz, siz değerli müşterilerimizi nezih bir ortamda ağırlıyor.

D Expert Nilüfer oto ekspertiz şubemizde, aracınızın ekspertizi uzman ellere emanet. Teknolojik cihazlarla donatılmış şubemizde, aracınızın mevcut durumu kapsamlı bir şekilde analiz edilir. Bu detaylı inceleme, alım ve satım kararlarınızda size net bir yol gösterir ve sürprizlerden kaçınmanıza yardımcı olur. Şubemizde, her aracın ihtiyacına özel olarak uyarlanmış ekspertiz süreçleri, oto ekspertiz paketiniz dahilinde uygulanır.

D Expert Nilüfer şubesinde sunulan oto ekspertiz sonrası D Expert Garanti ürünümüzle, ikinci el aracınızı tam kasko bedeli kadar koruma altına alabilirsiniz. Bu ürün, kapsam süresince oluşabilecek arızalara karşı aracınızı koruyarak, güvenle kullanımınıza imkan tanır. Tüm D Expert şubelerinde olduğu gibi, Nilüfer şubemizde de sunulan bu hizmet, aracınızı D Expert kalitesiyle güvence altına alır.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli olan D Expert Bursa Nilüfer şubemiz, her bir müşterimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Aracınızın durumunu anlamak ve güvenilir bir ekspertiz deneyimi yaşamak için, internet sitemiz üzerinden randevunuzu oluşturabilir veya Nilüfer şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED