Logo
Eskişehir Odunpazarı Şube


75.Yıl Mah. Edirne Sokak Numara:7 Odunpazarı, Eskişehir

İkinci el araç ekspertizinde Türkiye’nin ilk tercihi olan D Expert, Eskişehir’de açtığı Odunpazarı şubesi ile; Eskişehir ve çevre illerin kaliteli ve güvenilir oto ekspertiz ihtiyacını karşılamaya yönelik açılmıştır.

Uzman ve tecrübeli kadromuz aracınızın oto ekspertiz raporunu hazırlar iken, değer kaybı yaşatmadan aracınızı teslim eder.

Şubemizde DYNO, Full ve Full Plus araç ekspertiz paketlerimizden, aracınıza ve bütçenize uygun olanı tercih ederek; ikinci el aracınıza ait mevcutta olan tüm detayları görebilirsiniz. Bu sayede sonradan oluşabilecek kötü sürprizlerin önüne geçerek ve mevcut durumda araç değerlemenizi daha doğru yapma imkanınız olur.

D Expert’in verdiği güven ile oto ekspertiz sonrasında sıkça tercih edilen bir ürün olan Garanti Uzatım ile, Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş olan garanti uzatım ürününe de sahip olabilirsiniz. Kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalarda, aracınızı D Expert’in güvencesi ile koruyarak bir adım önde olabilirsiniz.

İkinci el otomobillerde karşılaşılan kilometre düşürme, araç durumunun alıcıyla net olarak paylaşılmaması, tramer bilgilerinin araç ile uyuşmaması gibi sorunların tespitlerinin doğru ve güvenilir şekilde tespit edilmesi adına sizleri; aracınıza ve bütçenize en uygun paketleri sunmak için sizleri Eskişehir Odunpazarı şubemize bekliyoruz.

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED