Logo
İstanbul Kartal Şube


Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. Hukukçular Towers No: 66/DB, Kartal, İstanbul

İstanbul Kartal'da açılan D Expert şubesi, oto ekspertiz hizmetlerinde uzman kadrosu ve her bütçeye uygun paket seçenekleriyle siz kıymetli müşterilerimizi ağırlamaktadır. Şubemiz, İstanbul'un bu önemli bölgesinde, ikinci el araç alım-satım süreçlerinizde güvenilir bir oto ekspertiz raporu sunmayı hedeflemektedir.

Kartal şubemizde, 'Temel Ekspertiz', 'DYNO Ekspertiz', 'Full Ekspertiz', 'Full Plus Ekspertiz' ve ekstra hizmetler içeren 'Airbag Kontrolü' gibi çeşitli paketlerimiz mevcuttur. Bu paketler, aracınızın detaylı bir incelemesini sağlayarak, anlık durumu hakkında size net bilgiler sunar. Uzman teknik ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, aracınızın değerlemesini doğru ve güvenilir bir şekilde yapmanıza yardımcı oluyoruz.

İstanbul Kartal şubemizde, aracınız için sunulan D Expert Garanti ürünüyle, ekspertiz sonrası oluşabilecek arızalara karşı kasko bedeli kadar koruma sağlıyoruz. Bu ürün, 3 ay, 6 ay veya 12 ay süresince aracınızın güvence altında olmasını sağlar, böylece ekstra bir huzur ve güven hissi yaşatır.

D Expert İstanbul Kartal şubemiz, kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir oto ekspertiz deneyimi yaşamanız için sizleri bekliyor. Araç alım-satım işlemleriniz için güvenilir bir partner arıyorsanız, internet sitemiz üzerinden randevunuzu oluşturabilir ve şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED