Logo
İstanbul Sancaktepe Şube


Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. Zulal Sok. No: 10/F, Samandıra, Sancaktepe, İstanbul

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda, Sancaktepe bölgesinde yer alan D Expert şubesi, ikinci el oto ekspertiz hizmetlerinde bölgeye özel bir yaklaşım sunmaktadır. Yoğun araç alım-satım aktivitelerinin gerçekleştiği bu komplekste, otomotiv sektörünün canlılığına katkıda bulunuyoruz.

Sancaktepe şubemizde, 'DYNO Ekspertiz', 'Full Ekspertiz', ve 'Full Plus Ekspertiz' gibi çeşitli ekspertiz paketleri arasından seçim yaparak, ikinci el aracınızın mevcut durumunu detaylı ve net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu paketler, araç alım veya satım sürecinizde, aracınızın değerlemesini yapmanızı kolaylaştıracak kapsamlı ve objektif bilgiler sunar.

İstanbul Sancaktepe şubemiz, D Expert'in sektördeki güvenilirliğini ve kalitesini yansıtan hizmetlerle donatılmıştır. Şubemiz, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahip olup, sizlere güler yüzlü hizmeti ve ulaşılabilir fiyat politikası ile hizmet verme amacındadır.

Araç alım-satım işlemleriniz için güvenilir bir partner arıyorsanız, internet sitemiz üzerinden randevunuzu oluşturabilir ve Sancaktepe şubemizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul'un bu dinamik bölgesinde, araç alım-satım süreçlerinizde doğru ve güvenilir bir oto ekspertiz desteği olarak yanınızdayız.

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED