Logo
İzmir Gaziemir Şube


Binbaşı Reşatbey Mah. Akçay Cad. No: 25, Gaziemir, İzmir

İzmir'in Gaziemir bölgesinde, araç alım-satım aktivitelerinin yoğun olduğu bir lokasyonda bulunan D Expert'in ilk İzmir şubesi, hızlı ve güvenilir oto ekspertiz hizmetleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırdır. Gaziemir şubemiz, bölgedeki otomotiv hareketliliğine kolay erişim sağlayacak şekilde konumlandırılmıştır.

İzmir Gaziemir şubemizde sunulan 'Full Ekspertiz', 'Full Plus Ekspertiz' ve 'DYNO Ekspertiz' gibi çeşitli paketler, ikinci el araç seçimlerinizde aracın mevcut durumunu net bir şekilde belirlemenize yardımcı olur. Bu paketler, detaylı ekspertiz raporları sayesinde, alım veya satım sürecindeki kararlarınızı güçlendirir ve aracınızın değerlemesini yapmanızı kolaylaştırır.

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunulan hizmetlerimizde, filo hizmetlerimizden elde ettiğimiz yoğun bilgi birikimini kaliteli bir şekilde aktarıyoruz. D Expert Gaziemir şubemizde, bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına geniş bir kapasitede cevap veriyor ve kurumsal tecrübelerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

D Expert İzmir Gaziemir şubemiz, her bütçeye uygun çeşitlilikteki paket seçenekleriyle, aracınızın ihtiyaçlarına en uygun hizmeti sunmak için sizleri bekliyor. İzmir'deki araç alım-satım işlemlerinizi güvenilir ve profesyonel bir destekle gerçekleştirmek için, internet sitemiz üzerinden randevunuzu oluşturabilir ve Gaziemir şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Aracınız için en doğru ve güvenilir bilgileri almak üzere, sizleri şubemizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED