Logo
Mardin Artuklu Şube


Ofis Mah. 1. Cad. No: 309, Artuklu, Mardin

Mardin Artuklu'da yer alan D Expert şubesi, nezih ortamı ve her bütçeye uygun ekspertiz paketleri ile Mardin sanayi bölgesinde hizmet vermektedir. Teknolojik cihazlar ve uzman ekibimizle, ikinci el araç alım-satım işlemlerinizde güvenilir bir destek sağlıyoruz.

Artuklu oto ekspertiz merkezimizde sunulan hizmetler, ikinci el aracınızın geçmiş ve mevcut durumunu net bir şekilde ortaya koyar. Bu sayede, araç alımı sonrası karşılaşabileceğiniz sürprizleri en aza indirgeyebilirsiniz. SUV, binek ve 4x4 gibi farklı araç segmentlerine uygun ekspertiz hizmetlerimiz, aracınızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiştir.

Mardin Artuklu şubemizde sunulan ekspertiz paketlerimiz arasında 'DYNO Ekspertiz', 'Full Ekspertiz' ve 'Full Plus Ekspertiz' seçenekleri bulunmaktadır. Bu paketler, aracınızın detaylı bir değerlendirmesini sağlayarak, alım veya satım sürecinde karar verme sürecinizi kolaylaştırır.

İkinci el otomobillerde karşılaşılan kilometre düşürme, araç durumunun alıcıyla net olarak paylaşılmaması, tramer bilgilerinin araç ile uyuşmaması gibi sorunların doğru ve güvenilir şekilde tespit edilmesi için Mardin Artuklu şubemize gelerek, aracınıza ve bütçenize en uygun paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Aracınızın ihtiyaçlarına uygun, güvenilir ve kapsamlı bir ekspertiz hizmeti almak için, internet sitemiz üzerinden randevunuzu oluşturabilir ve şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED