Logo
Şanlıurfa Haliliye Şube


Oğulbey Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulv. No: 392 Daire: 1, Haliliye, Şanlıurfa

Şanlıurfa Haliliye'de yer alan D Expert Şubesi, ikinci el araç alım-satım süreçlerinizde ihtiyaç duyacağınız güvenilir ve kapsamlı oto ekspertiz hizmetleri sunmaktadır. Şubemiz, modern ve teknolojik altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Haliliye şubemizde, 'DYNO Ekspertiz', 'Full Ekspertiz', 'Full Plus Ekspertiz' ve 'Airbag Kontrol Paketi' gibi çeşitli ekspertiz seçenekleri bulunmaktadır. Bu paketler, ikinci el aracınızın detaylı bir incelemesini sağlayarak, mevcut durumunu net bir şekilde ortaya koyar. Özellikle 'Airbag Kontrol Paketi', aracınızın güvenlik sistemlerinin durumunu detaylı bir şekilde değerlendirerek, güvenli bir sürüş deneyimi için gerekli kontrolleri yapar.

Şanlıurfa Haliliye'deki D Expert şubesi, ikinci el otomobillerde karşılaşılan kilometre düşürme, araç durumunun alıcıyla net olarak paylaşılmaması, tramer bilgilerinin araç ile uyuşmaması gibi sorunların doğru ve güvenilir şekilde tespit edilmesi için ideal bir adres. Uzman ekibimiz, aracınızı en ince detayına kadar incelerken, herhangi bir değer kaybına yol açmadan aracınızı teslim eder.

Aracınıza ve bütçenize en uygun ekspertiz paketini seçmek ve ikinci el araç alım-satım süreçlerinizi güvenilir bir destekle tamamlamak için, internet sitemiz üzerinden randevunuzu oluşturabilir ve Şanlıurfa Haliliye şubemizi ziyaret edebilirsiniz. D Expert olarak, Şanlıurfa'daki araç alım-satım işlemlerinizde yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız.

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED