Logo
Tekirdağ Çorlu Şube


Zafer Mah. Sanayi Alt Yol Sok. No: 27, Çorlu, Tekirdağ

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yer alan D Expert şubesi, bölge halkına ve çevre illere kaliteli ve güvenilir oto ekspertiz hizmetleri sunmaktadır. Uzman ve deneyimli ekibimiz, aracınızın detaylı oto ekspertiz raporunu hazırlarken, aracınızın değerini korumak için özen göstermektedir.

Çorlu şubemizde sunulan 'DYNO Ekspertiz', 'Full Ekspertiz' ve 'Full Plus Ekspertiz' paketleri, ikinci el aracınızın mevcut durumunu kapsamlı ve net bir şekilde analiz eder. Bu paketler, sonradan oluşabilecek kötü sürprizleri önlemenize yardımcı olur ve aracınızın değerlemesini daha doğru yapmanıza imkan tanır. Özellikle 'Full Plus Ekspertiz' paketi, aracınızın detaylı bir incelemesini sunarak, potansiyel sorunları ve ihtiyaçları belirlemenize yardımcı olur.

İkinci el otomobillerde karşılaşılan kilometre düşürme, araç durumunun alıcıyla net olarak paylaşılmaması, tramer bilgilerinin araç ile uyuşmaması gibi sorunların doğru ve güvenilir şekilde tespit edilmesi için Çorlu şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Aracınıza ve bütçenize en uygun paketleri sunmak üzere, internet sitemiz üzerinden randevunuzu oluşturabilir ve şubemize gelerek kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tekirdağ Çorlu'daki araç alım-satım işlemlerinizde güvenilir bir destek olarak yanınızdayız.

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED