Logo
Dyno Ekspertiz 4X4

4000₺

2800₺

package

D Expert DYNO Ekspertiz 4x4 oto ekspertiz paketi, 4x4 araçların ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış kapsamlı bir DYNO ekspertiz hizmetidir.

Bu paket, aracınızın motor tork ve güç ölçümleri, fark tespiti, motor ve şanzıman vuruntu kontrolleri gibi kritik değerlendirmeleri içerir. Vites geçiş aralıklarının kontrolü ve grafik olarak sunulan performans tablosu da paketin bir parçasıdır. İvmelenme kontrolleri, aracınızın performansını detaylı bir şekilde anlamanıza olanak tanır.

OBD (Diagnoz) Testi ise, aracın kontrol ünitesine bağlanarak elektrik ve elektronik verilerinin taranmasını, aktif ve pasif arızaların tespit edilmesini sağlar. Motor, elektrik ve elektronik donanımlarda sistemin verdiği arızalar ve uyarılar, ABS, ASR, ESP, AİRBAG, Emniyet kemerleri gibi donanımların durumu, immobilizer, kilitleme ve güvenlik sistemlerinin kontrolleri bu test ile gerçekleştirilir.

D Expert'in DYNO Ekspertiz 4x4 paketi, 4x4 araç sahiplerine, araçlarının detaylı ve kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesi için eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Bu paket ilet, ikinci el 4x4 araç alım satım işlemlerinde güvenle hareket etmenizi sağlayacak detaylı oto ekspertiz raporuna sahip olursunuz.

PAKET İÇERİĞİ
Boya-Kaporta Kontrolü
arrow
  • Değişmiş ve boyanmış kaporta parça kontrolü.
OBD Diagnoz Test
arrow
DYNO Test
arrow
TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ DİĞER PAKETLER

Full Ekspertiz

Ekstra Paketlerimiz

Dyno Ekspertiz