Logo
Ekstra Paketlerimiz

1250₺

875₺

package
D Expert'in Ekstra Paketleri, Full Ekspertiz ve Full Plus Ekspertiz Paketleri için ek olarak sunulan özel hizmetleri içermektedir. Bu ek hizmetler arasında, araçların AIRBAG ve emniyet kemeri sistemlerinin detaylı bir şekilde kontrol edilmesi ve silindir kapak conta testi yer almaktadır. AIRBAG kontrolleri, emniyet kemerlerinin ve AIRBAG sistemlerinin orijinalliği ve işlevselliğini kapsamlı bir şekilde değerlendirmekte; silindir kapak conta testi ise, motor üst silindir kapak contasında veya motor bloğunda kaçak olup olmadığını hassas bir şekilde belirlemektedir.
PAKET İÇERİĞİ
Airbag ve Emniyet Kemeri Kontrolleri
arrow
  • Sağ ve sol emniyet kemer bakalitleri sökülür sistemde direnç olup olmadığı kontrol edilir. Emniyet kemerleri tokalarına takılır. Aktif gergi ve kemer toplama kontrolleri yapılır.
  • Aracın torpidosunda standart dışı onarım, boyama veya kaplama olup olmadığı kontrol edilir. AIRBAG mührü orijinalliği kontrol edilir.
  • Ön göğüs yan kapakları açılarak torpidoda herhangi bir işlem olup olmadığı kontrol edilir. Torpido kapağı açılarak iç kısımdan AIRBAG tesisatında direnç olup olmadığı kontrol edilir.
  • Yolcu AIRBAG’i torpido iç kısımdan kapaklar açılmak suretiyle kontrol edilir.
  • Sürücü AIRBAG’i görsel olarak üzerinde kaplama, boya, tamirat olup olmadığı kontrol edilir.
  • Kapı fitilleri ve ön cam direk bakalitleri sökülmek suretiyle tavan döşemesi altından ilgili AIRBAG’lerde işlem olup olmadığı kontrol edilir.
Silindir Kapak Conta Testi
arrow
TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ DİĞER PAKETLER

Full Plus Ekspertiz

Dyno Ekspertiz