Logo
Full Plus Ekspertiz 4X4

6000₺

4200₺

package

D Expert Full Plus Ekspertiz 4x4 paketi, özellikle dört çeker araçlar için tasarlanmıştır. Bu paket, Full Plus Ekspertiz'in tüm özelliklerini barındırırken, 4x4 araçların özel ihtiyaçlarına yönelik detaylı analizler sunar. Deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz, 4x4 araçlarınızı her yönüyle inceleyerek size eksiksiz bir oto ekspertiz raporu sağlar.

Bu pakette, aracınızın mekanik ve teknik durumunun yanı sıra, 4x4 sistemlerinin detaylı kontrolü de yapılmaktadır. Özellikle 4x4 araçların zorlu arazi koşullarında gösterdiği performans ve dayanıklılık, bu ekspertizle net bir şekilde ortaya konulmaktadır. DYNO Testi, Bapro Eddy Current 4*4 Dinamometre cihazı ile yapılarak, aracınızın motor gücü ve 4x4 sistemlerinin verimliliği hakkında bilgi verir. Bu, özellikle off-road tutkunları ve zorlu koşullarda araç kullanacak olanlar için vazgeçilmez bir bilgidir.

Tramer sorgulaması ile aracınızın geçmişi de detaylıca incelenir. Bu sayede, aracınızın geçmişteki kazaları, hasarları ve yapılan değişiklikler hakkında kapsamlı bilgi edinirsiniz. Bu bilgiler, ikinci el 4x4 araç alım satım işlemlerinde size rehberlik eder.

D Expert, TSE onaylı ve Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine sahip, size en yakın oto ekspertiz şubeleri ile hizmet vermektedir. İkinci el 4x4 araçlarınızın alım satım süreçlerinde karşılaşabileceğiniz her türlü soruya yanıt bulmanızı sağlayan bu paketle, alım satım işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Oto ekspertiz paket fiyatlarımız ve daha fazla bilgi için sitemizi inceleyebilir, size en yakın şubemizden randevu alabilirsiniz.

PAKET İÇERİĞİ
Boya-Kaporta Kontrolü
arrow
  • Değişmiş ve boyanmış kaporta parça kontrolü.
Alt Aksam Kontrolü (Lift Üzerinde)
arrow
Süspansiyon Test
arrow
İç Aksam Kontrolü
arrow
OBD Diagnoz Test
arrow
Akü Test
arrow
Fren Testi
arrow
Lastik/Jant Kontrolleri
arrow
Yanal Kayma Test
arrow
DYNO Test
arrow
Tramer Sorgulama
arrow
TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ DİĞER PAKETLER

Dyno Ekspertiz 4X4

Full Plus Ekspertiz

Ekstra Paketlerimiz

Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
0850 223 56 00
D Expert logo
tüvsüd
doguslogo
bridgepointlogo
D Expert® ALL RIGHTS RESERVED